O nas

Akademia DalejMama Kids powstała z myślą o Najmłodszych.

To przestrzeń w której znikają troski, a pojawia się morze RADOŚCI. Uśmiech dziecka, jego zaangażowanie, fascynacja to dla nas najważniejsza i najpiękniejsza nagroda za energię, którą wkładamy w budowanie akademii! Pokazujemy Maluchom jaki piękny świat ich otacza. Uczymy jak korzystać z dobroci natury, ucząc się równocześnie od nich tej naturalnej i pięknej wrażliwości, uważności i doceniania najmniejszych rzeczy.

Akademia DalejMama Kids powstała również z myślą o Rodzicach.

Wspieramy w rozwoju, opiece, nauce i… zabawie! Pokazujemy jak wiele jest możliwości spędzenia czasu bez konieczności włączania bajki, zabawy na tablecie czy telefonie. Kreatywnie, przyjemnie i radośnie. W parku, lesie, na łące otwierając się na świat dziecka, na jego potrzeby. Wspieramy w nawiązywaniu bliższej więzi poprzez zabawę i wspólne odkrywanie.
Jesteśmy zespołem, który łączy przede wszystkim MOC POZYTYWNEJ ENERGII, chęć działania dla Maluchów i z Maluchami. Dla nas każdy uśmiech dziecka jest najcenniejszym darem, który motywuje ,cieszy i jest balsamem dla duszy.

🌞 🌞 To ludzie tworzą atmosferę poczucia bezpieczeństwa, bliskości, budują relację.

A to najistotniejsze elementy przy opiece i pracy z Dziećmi. 🌞 🌞

KADRA DALEJMAMAKIDS

Asia

🌸Joanna Kubrakiewicz – jestem organizatorem i pełnię rolę Kierownika Półkolonii. Od 10 lat zajmuje się m. in. organizacją opieki nad dziećmi, wraz z Agatą Parol prowadzimy sieć żłobków „Po sąsiedzku” we Wrocławiu i okolicach. Z wykształcenia jestem pedagogiem, wiele lat pracowałam jako opiekunka do Dzieci. Od 2 lat prowadzę również Akademię Rozwoju DalejMama, a od kilku miesięcy Akademię Zabawy DalejMama Kids.


Agata

🌸Agata Parol – również pełni rolę Kierownik Półkolonii. Z wykształcenia psycholog. Na co dzień współwłaścicielka sieci żłobków „Po sąsiedzku”, Akademii Rozwoju DalejMama oraz DalejMama Kids. Prywatnie Mama dwójki Dzieci – Zuzi i Maksa.


Ola

🌸 Ola Korolik - nasz Koordynator merytoryczny. Na co dzień współpracuje z Leśnym Przedszkolem Seedlings we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia dla dzieci dotyczące emocji oraz warsztaty psychologiczne dla Rodziców i osób pracujących z Dziećmi. Pracowała w USA jako opiekunka oraz instruktor na półkoloniach i koloniach organizowanych w lesie. Z wykształcenia jest psychologiem. To nasza autorka programu i zajęć


Natalia

🌸Natalia Szmuk - na co dzień Dyrektorka w naszych żłobkach, prowadzi również zajęcia dla Dzieci Akademii DalejMama Kids. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad Dziećmi, prowadzeniu zajęć, jest również wykładowcą na Kursie dla Opiekunek. Z wykształcenia pedagog.W projekcie będzie odpowiedzialna za bieżące kwestie organizacyjne, wsparcie Opiekunów w codziennym funkcjonowaniu.


Kacper

🌸Kacper Rygałło - opiekun, wychowawca półkolonii, animator. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla najmłodszych w różnych miejscach, przy okazji różnych wydarzeń. Nasz wulkan energii i skarbnica pomysłów. Praca z Dziećmi to jego pasja.


Magda

🌸Magdalena Gładysiewicz - wychowawca kolonijny, studentka Akademii Sztuk Teatralnych na kierunku Aktorstwo Teatru Lalek, ukończyła Studium Kształcenia Animatorów na kierunku teatr oraz liceum plastyczne. Wprowadzi w nasz program trochę sztuki, zajęć teatralnych. Prowadzi również zajęcia plastyczne.


Ja

🌸Agnieszka Majchrzyk – nasze wsparcie organizacyjne i nie tylko 🙂 Pracuje z nami w DalejMamie, „dobry duch” wszystkich przedsięwzięć. Mimo, że na stałe mieszka w Warszawie i obecnie jest pełnoetatową Mamą, to dla naszych pomysłów zawsze znajdzie czas i energię.


icon-1.png

Co robimy

Tworzymy przestrzeń pokazująca dzieciom piękno otaczającego je świata przyrody. Uczymy jak kreatywnie, przyjemnie i radośnie można spędzać czas.
icon-2.png

Adres

Ul. Marca Polo 951-504 Wrocław
icon-3.png

Kontakt

Godziny otwarcia: 9:00 –18:00 Tel: 518 550 945Email: kids@dalejmama.pl

Wakacje 2021 | Letnia Przygoda | Półkolonie dla Dzieci we Wrocławiu | Lato dla dzieci we Wrocławiu | REGULAMIN © . All rights reserved.