Kilka słów

O nas

Poznajmy się bliżej

Akademia DalejMama Kids powstała z myślą o Najmłodszych.

To przestrzeń w której znikają troski, a pojawia się morze RADOŚCI. Uśmiech dziecka, jego zaangażowanie, fascynacja to dla nas najważniejsza i najpiękniejsza nagroda za energię, którą wkładamy w budowanie akademii! Pokazujemy Maluchom jaki piękny świat ich otacza. Uczymy jak korzystać
z dobroci natury, ucząc się jej z uważnością i wrażliwością.

img 20210805 wa0015
img 20210819 173403 393

Akademia DalejMama Kids powstała również z myślą o Rodzicach.

Wspieramy w rozwoju, opiece, nauce i… zabawie! Pokazujemy, jak wiele jest możliwości spędzenia czasu bez konieczności włączania bajki, zabawy na tablecie czy telefonie. Kreatywnie, przyjemnie i radośnie. W parku, lesie, na łące otwierając się na świat dziecka, na jego potrzeby. Wspieramy w nawiązywaniu bliższej więzi poprzez zabawę i wspólne odkrywanie.
Jesteśmy zespołem, który łączy przede wszystkim MOC POZYTYWNEJ ENERGII, chęć działania dla Maluchów i z Maluchami. Dla nas każdy uśmiech dziecka jest najcenniejszym darem, który motywuje ,cieszy i jest balsamem dla duszy.

0 +
Projektów
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Zaopiekowanych dzieci

"To ludzie tworzą atmosferę poczucia bezpieczeństwa, bliskości, budują relację. A to najistotniejsze elementy przy opiece i pracy z Dziećmi."

Nasza kadra

1

Joanna Kubrakiewicz

Współwłaścicielka, współorganizatorka całego leśnego zamieszania 😉 Od 10 lat zajmuje się m. in. organizacją opieki nad dziećmi, wraz z Natalią Szmuk prowadzi sieć Leśnych żłobków i przedszkoli „Po sąsiedzku” we Wrocławiu i okolicach. Z wykształcenia jest pedagożką, wiele lat pracowała jako opiekunka do Dzieci. Jest również coachem biznesowym, prowadzi warsztaty i konsultacje w ramach swojego projektu "Praca w rytmie Duszy".

2

Natalia Szmuk

Współwłaścicielka, współorganizatorka całego leśnego zamieszania 😉 Wraz z Joanną Kubrakiewicz prowadzi sieć Leśnych żłobków i przedszkoli „Po sąsiedzku” we Wrocławiu i okolicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad Dziećmi, prowadzeniu zajęć, jest również wykładowcą na Kursie dla Opiekunek. Z wykształcenia pedagog.

3

Ola Korolik

Nasz Koordynator merytoryczny. Na co dzień współpracuje z Leśnym Przedszkolem Seedlings we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia dla dzieci dotyczące emocji oraz warsztaty psychologiczne dla Rodziców i osób pracujących z Dziećmi. Pracowała w USA jako opiekunka oraz instruktor na półkoloniach i koloniach organizowanych w lesie. Z wykształcenia jest psychologiem. To nasza autorka programu i zajęć

6

Agnieszka Majchrzyk

Nasze wsparcie organizacyjne i nie tylko.Pracuje z nami w DalejMamie, „dobry duch” wszystkich przedsięwzięć. Mimo że na stałe mieszka w Warszawie i obecnie jest pełnoetatową Mamą, to dla naszych pomysłów zawsze znajdzie czas i energię.