Zapraszamy do dołączenia na naszym facebook`u https://www.facebook.com/dalejmamakids/photos/a.300303683967997/354104121921286/?type=3&theater

Wakacje ruszyły pełną parą, letnia pogoda sprzyja chodzeniu po parkach, lasach, plażach, górach i wszystkich miejscach, gdzie blisko nam do natury!🌿🌷🍃🌸

Dlatego pomyśleliśmy, że to idealny moment na to, żebyście mogli się podzielić swoimi widokami z wypraw dalszych i bliższych.

Stąd ten konkurs a do wygrania

🥳KARNET NA TYGODNIOWY TURNUS LETNIEJ PRZYGODY Z DALEJMAMA KIDS – półkolonii dla Dzieci w wieku 3 – 5 lat. 🥳 Wartość nagrody to 600 zł, więc wierzymy, że tym bardziej zachęci Was to do twórczego działania

A teraz najważniejsze! 🤩🤩🤩

ZADANIE KONKURSOWE:

Wklej w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebooku samodzielnie (a najlepiej wspólnie z Dzieckiem) wykonane zdjęcie „w plenerze”. Może to być piękny widok, możecie to być Wy wśród przyrody! Pełna dowolność. Ważne, żeby ukazywało piękno przyrody, jej niezwykłość, niepowtarzalność.

Konkurs trwa do 3 lipca, do godz. 20.00 a 4 lipca o godz. 20.00 ogłosimy wyniki! Zespół Letniej Akademii zagłosuje na to jedno, najciekawsze zdjęcie.

Wszystkich biorących udział prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu – https://drive.google.com/…/1WQtgjwXUu7kERYM2LpVL2OsVM…/view…. Udział w konkursie będzie dla Nas równoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu.

A i oczywiście puszczajcie dalej, udostępniajcie, zapraszajcie do udziału, lajkujcie i obserwujcie nasz profil, bo to pierwszy konkurs, ale coś nam się wydaje, że nie ostatni 😁😁😁

No to co….zaczynamy i zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

icon-1.png

Co robimy

Tworzymy przestrzeń pokazująca dzieciom piękno otaczającego je świata przyrody. Uczymy jak kreatywnie, przyjemnie i radośnie można spędzać czas.
icon-2.png

Adres

Ul. Marca Polo 951-504 Wrocław
icon-3.png

Kontakt

Godziny otwarcia: 9:00 –18:00 Tel: 789 429 110Email: kids@dalejmama.pl

Wakacje 2020 | Letnia Przygoda | Półkolonie dla Dzieci we Wrocławiu | Lato dla dzieci we Wrocławiu | REGULAMIN © . All rights reserved.